Shugo Chara Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shugo Chara Forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forumumuzun Adı Nasıl Okunur?

3 posters
YazarMesaj
Amu
Koruyucu
Koruyucu
Amu

Forumumuzun Adı Nasıl Okunur? Empty
MesajKonu: Forumumuzun Adı Nasıl Okunur?   Forumumuzun Adı Nasıl Okunur? EmptyCuma Şub. 04, 2011 2:22 pm

Arkadaşlar fark ettim de birçok kişi forumumuzun url adresini + adını yanlış okuyor.
Öncelikle şunu bilin Shugo Chara , Şugo Kera diye okunur... Şugo Çara diye değil.
Forumumuzun url adresi ise:
ShugoChara.Forum.ST, ŞugoKera.Forum.EsTi diye okunur kesinlikle ŞugoÇara.Forum.SeTe değil.
Forumun adını zaten bu anlattıklarımdan sonra okuyabilirsiniz. Yanlız forumumuzun 3 tane adı var bunlar:
Shugo Chara Forum - Şugo Kera Forum
Shugo Chara Fan Forum - Şugo Kera Fan Forum
Shugo Chara Fan Site - Şugo Kera Fan Site'dir.

İnşallah bütün bu anlattıklarımdan sonra doğru telaffuz edersiniz.
http://amu-chii.blogspot.com/
SailorVenus
Koruyucu
Koruyucu
SailorVenus

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Adı Nasıl Okunur?   Forumumuzun Adı Nasıl Okunur? EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:05 pm

Yani Shugo Chara'nın nasıl okunduğunu bilmeyen fanları var. Onları şiddetle kınıyorum (o kadar da şiddetli değil) öğrensinler artık. Gereksiz mesaj yazılmasın diye kilitiyim mi kilitlemeyim mi karar veremedim. Onun için sana bırakıyorum Amu-chan.
Misa
Karahana
Karahana
Misa

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Adı Nasıl Okunur?   Forumumuzun Adı Nasıl Okunur? EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:23 pm

Ben çook önceden animeyi izlemeden önce "Shugo Chara" diye şeyler geçtiğinde "Chara"yı da Japonca bir şey sanmıştım (ne kadar akıllıyım de mi ama :P ) ve "Şugo Çara" diye okumuştum ama sonra "Chara"nın "Character"dan gelen Chara olduğunu anladığımda "Şugo Kera" diye okumaya başladım.

Yalnız;

Shugo Chara Fan Site, şöyle okunmaz mı:
Şugo Kera Fan Sayt diye Forumumuzun Adı Nasıl Okunur? 648232
http://www.berryland.blogcu.com

Forumumuzun Adı Nasıl Okunur?
1 sayfadaki 1 sayfası